KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213494

nr 1221 3494

Bengtolle Oldinger

(1911-1988), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, Smygehuk, 67x80

Bengtolle (Bengt-Olle) Oldinger, svensk målare född 1911, död 1988 .

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:47:21

Bengtolle Oldinger

Läs mer om Bengtolle Oldinger